MUŽI
DOXXBET liga, 5. kolo : 24. 8. 16:30 Sereď – Skalica, Slovan B – Šamorín, Martin – Banská Bystrica, Nové Mesto n/V. – Trnava B, Žilina B – Pohronie, 18:00 Nitra – Svätý Jur, 6. kolo: 27.8. 16:30 Skalica – Slovan B, Svätý Jur – Trnava B, Banská Bystrica – Nové Mesto n/V., Šamorín – Martin, 19:30 Nitra – Žilina B, 28. 8. 16:30 Pohronie – Sereď.
3. liga BFZ, 4. kolo: 27. 8. 17:00 Devínska Nová Ves – Malacky, Inter – Ivanka p/D., 28. 8. 17:00 Lozorno – Vajnory, Rohožník – Pezinok, Rovinka – Dunajská Lužná, Most p/B. – Bernolákovo, Tomášov – Báhoň, Kráľová p/Sen. – Rača.
4. liga SZ, 4. kolo: 27. 8. 17:00 Partizánske – Myjava B (Pucher, Škadra, Kollárik), J. Bohunice – Častkovce, 28. 8. 17:00 Holíč – Malženice (Ondráš, Černej, Oselský), Tr. Stankovce – Borčice, Tr. Teplice – Domaniža, N. Dubnica – Vrbové, Hlohovec – Bánovce, Prečín – Boleráz, Šimonovany – voľno.
4. liga BFZ, 4. kolo: 27. 8. 17:00 Vrakuňa – Domino, 28. 8. 10:30 Petržalka – Borinka, 28. 8. 17:00 Veľké Leváre – Limbach, Jablonové – Kalinkovo, Závod – Rusovce, Jakubov – Viničné, Čunovo – Šenkvice, Slovenský Grob – Lamač.
5. liga Z, 2. kolo: 27. 8. 17:00 Mor. Sv. Ján – Oreské (Tellechea, Ďurčo, Eliašek), Trebatice – Zvončín, 28. 8. 17:00 Drahovce – Gbely (D. Kováčik, Kusý, Markech), Križovany – Stráže (Gašparíková, Vyletelka, Fúrik), Krakovany – Mokrý Háj (Baňár, Révay, Majcher), H. Orešany – V. Kostoľany.
5. liga ObFZ BA-vidiek, 2. kolo: 27. 8. 11:00 Záhorská Ves – Pezinok-Cajla, 27. 8. 17:00 Zohor – Plavecký Mikuláš, 28. 8. 17:00 Griňava – Plavecký Štvrtok, Gajary – Budmerice, Jablonec – Kostolište, Modra – Vištuk, Svätý Jur B – Dubová.
6. SPORTIKA liga ObFZ Senica, 4. kolo: 27. 8. 17:00 Hlboké – Cerová, Rybky – Radošovce, 28. 8. 10:00 Rohov – Kúty, 17:00 Borský Sv. Jur – Kopčany, Šaštín – Šajdíkové Humence, Jablonica – Radimov, Brodské – Borský Mikuláš, Dubovce – Koválov.
6. liga ObFZ Trenčín, 4. kolo: 27. 8. 17:00 Zamarovce – Čachtice, Trenčianske Jastrabie – Veľké Bierovce, 28. 8. 10:30 Veľká Hradná – Dolná Suča, 28. 8. 14:00 Brestovec – Horná Suča, Očkov – Ľuborča, Bošáca – Dubodiel, Trenčianska Teplá – Kľúčové, 17:00 Kočovce – Nová Ves n/V.
6. liga ObFZ BA-vidiek, 1. kolo: 27. 8. 17:00 Malé Leváre – Studienka, 28. 8. 17:00 Pernek – Láb, Vinosady – Malacky B, Doľany – Vysoká p/Mor., Rohožník B – Suchohrad, Častá má voľno.
7. liga ObFZ SENICA, 4. kolo: 28. 8. 17:00 Rovensko – Kunov, Popudinské Močidľany – Letničie, Čáry – Sekule, Petrova Ves – Hradište p/Vr., Unín – Sobotište, Štefanov – Lakšárska Nová Ves, Chropov – Smolinské.
7. liga ObFZ Trenčín, 4. kolo: 28. 8. 17:00 Polianka – Dolné Srnie, Turani – Horná Streda, Stará Turá B – Brezová p/Br., Bzince p/J. – Kálnica, Krajné – Hrádok, Zemianske Podhradie – Trenčianske Bohuslavice, Lúka – Pobedim.
8. liga ObFZ SENICA, 4. kolo: 27. 7. 17:00 Vrádište – Dojč, 28. 8. 10:00 Trnovec – Podbranč, 17:00 Smrdáky – Prietrž, Osuské má voľno.
8. liga ObFZ Trenčín – MYJAVA, 2. kolo: 28. 8. 17:00 Chvojnica – Vrbovce, Košariská – Jablonka, Priepasné – Hrašné, Bukovec má voľno.
DORAST
1. LMD U17, U16, 2. kolo : 27. 8. 11:00 a 13:15 Senica – Dun. Streda (Španka, Tokoš, Patka), B. Bystrica – FC Nitra, Trenčín – Prešov, 30. 8. 15:00 a 17:15 h Trnava – Bardejov.
2. LSDZ a LMDZ, 4. kolo: 27. 8. 10:00 a 12:30 Malacky – Myjava, P. Bystrica – Inter, Gabčíkovo – Komárno, PFA ViOn – Karlova Ves, Levice – Lok. Trnava, Petržalka – Horná Nitra, 28. 8. 10:00 a 12:30 Nové Zámky – Skalica, Topoľčany – Púchov, Dubnica – Domino.
3. liga SD BFZ, 4. kolo: 27. 8. 14:30 Rohožník – Devínska Nová Ves, Jablonové má voľno.
3. liga MD BFZ, 2. kolo: 27. 8. 14:30 Zohor – Lamač.
4. liga SZ, 4. kolo: 27. 8. 14.30 D. Vestenice – Dolná Súča, 17.00 N. Dubnica – Holíč, Led. Rovne – Bošany, Kúty – Nemšová, N. Rudno – Kanianka, Borčice – Tr. Turná, Mokrý Háj – Beluša, Vrbové – Tr. Stankovce.
5. liga západ, 2. kolo: 27. 8. 17:00 Rohov – Smolenice, Kopčany – Gbely, Kátlovce – Mor. Sv. Ján, Jablonica – Boleráz, 28. 8. 14:30 Šaštín – Suchá n/P.
6. liga ObFZ SENICA, 4. kolo: 27. 8. 17:00 Smrdáky – Smolinské, Unín – Radošovce, Borský Sv. Jur – Šajdíkové Humence, 28. 8. 10:00 Stráže – Rybky, 14:00 Štefanov – Sobotište, Borský Mikuláš a Rovensko majú voľno.
ŽIACI
1. LSŽZ U15, U14, 2. kolo: 27. 8. 10:00 a 12:00 PFA ViOn – Senica, Myjava – Karlova Ves, Petržalka – Inter, Horná Nitra – Slovan, 28. 8. 10:00 a 12:00 Trnava – Trenčín, Púchov – Dun. Streda, Levice – FC Nitra.
1. LMŽZ U13, U12, 2. kolo: 25. 8. 14:00 a 15:30 Trenčín – Petržalka, 27. 8. 10:00 a 11:30 Senica – PFA ViOn, Inter – Myjava, Dun. Streda – Púchov, Karlova Ves – Trnava, 10:00 a 12:00 FC Nitra – Levice, 28. 8. 10:00 a 11:30 Slovan – Horná Nitra.
2. LSŽ a LMŽ, 4. kolo: 27. 8. 10:00 a 12:00 Skalica – Galanta (v Mokrom Háji), Sereď – Piešťany, Lok. Trnava – Trenčín B, Dubnica – Šaľa, Gabčíkovo – Nové Zámky, Trebatice – Topoľčany, 28. 8. 10:00 a 12:00 P. Bystrica – ČFK Nitra, Bánovce – Partizánske, Hlohovec – Komárno.
2. liga SŽ BFZ, 4. kolo: 27. 8. 9:30 Ružinov – Žolík Malacky.
2. liga MŽ BFZ, 4. kolo: 29. 8. 12:00 Ružinov – Žolík Malacky.
3. LSŽ a LMŽ západ, 1. kolo: 27. 8. 10:00 a 12:00 Senica B – Kúty (v Čáčove), Moravany – Holíč, Gbely – Vrbové.
4. liga ObFZ Senica, skupina A, 2. kolo: 27. 8. 10:00 Borský Sv. Jur – Borský Mikuláš, Šaštín – Čáry, 14:30 Stráže – Moravský Sv. Ján, 15:00 Jablonica – Dojč, 17:00 Cerová – Šajdíkové Humence.
4. liga ObFZ Senica, skupina B, 2. kolo: 27. 8. 10:00 Sobotište – Oreské, 12:00 Kopčany – Smolinské, 14:00 Štefanov – Mokrý Háj, 14:30 Brodské – Rybky, Smrdáky – Unín.
PRÍPRAVKA
3. liga ObFZ Senica, skupina A, 2. kolo: 27. 8. 10:00 Kunov – Borský Mikuláš, 12:00 Šaštín – Čáry, Lakšárska Nová Ves – Moravský Sv. Ján, 14:30 Hlboké – Cerová, Koválov má voľno.
3. liga ObFZ Senica, skupina B, 2. kolo: 27. 8. 10:00 Kopčany – Letničie, 12:00 Dubovce – Holíč, 14:00 Gbely – Oreské, Kúty – Petrova Ves, Kúty B majú voľno.
BFZ, sk. A – MA, 1. kolo: 27. 8. 9:30 FKM Stupava – Zohor, 11:00 Borinka B – Studienka, 11:30 Veľké Leváre – Závod, 14:00 Sološnica – Lozorno, 28. 8. 9:30 Láb – Vysoká púMor., 10:00 Rohožník – Jakubov.
ŽENY
1. liga ženy (juniorky), 1. kolo: 27. 8. 13:00 a 15:00 Bardejov – FC Nitra, Žilina – Nové Zámky, 28. 8. 15:00 a 17:00 Šaľa – Myjava, 12. 11. 11:00 a 13:00 Slovan – Tr. Teplice.
2. liga ženy sk. A, 1. kolo: 27. 8. 14:30 Dun. Lužná – Dúbravka, 15:00 Bodíky – Čaka, NMŠK 1922 – Trnava B, 15:30 Dun. Streda – Vrakuňa, 28. 8. 16:00 Trnava – Kopčany, Svätý Jur – voľno.
1. liga žiačky sk. A, 1. kolo: 26. 8. 17:00 Senica – FC Nitra, 27. 8. 13:30 Dun. Streda – Myjava (v M. Blahove), 28. 8. 14:00 Trnava – Kopčany, N. Zámky, Šaľa a Čaka majú voľno.