V mládežníckych futbalových súťažiach riadených Západoslovenským futbalovým zväzom robia Záhoriu najväčšiu radosť dorastenecké družstvá z 5. ligy Západ, kde im patria prvé štyri miesta tabuľky.
Holíčanom vo 4. lige SZ sa stále nedarí. Stále sú na poslednom mieste bez jediného streleného gólu s jedným bodom za bezgólovú remízu 0:0 doma s Plevníkom už v prvom kole.
DORAST
ZsFZ 2. liga starší dorast Západ
9. kolo: Skalica - Karlova Ves hrajú 30.9., Púchov - Myjava 1:3 (0:2) , g. h. D. Ferenčič 2, E. Pecha, PFA ViOn - Levice 1:2, ČFK Nitra - Nové Zámky 4:2, Dun. Streda - Dubnica 2:0, Topoľčany - J. Bohunice 0:2, Horná Nitra - Inter 2:1, Lok. Trnava - Dúbravka 1:1.
1. D.Streda 8 7 1 0 21:4 22
2. Myjava 8 6 0 2 18:9 18
3. Dubnica 9 5 2 2 17:10 17
4. Topoľčany 8 5 1 2 21:11 16
5. Karl.Ves 7 4 2 1 14:4 14
6. H.Nitra 9 4 1 4 16:18 13
7. PFA ViOn 8 3 2 3 12:11 11
8. L.Trnava 8 3 2 3 12:14 11
9. ČFK Nitra 8 3 2 3 10:12 11
10. J.Bohunice 8 3 1 4 10:13 10
11. Levice 8 2 2 4 11:15 8
12. Púchov 8 2 1 5 14:20 7
13. Skalica 7 2 1 4 8:15 7
14. Inter 8 2 1 5 8:15 7
15. Dúbravka 8 1 3 4 8:12 6
16. N.Zámky 8 1 0 7 10:27 3
ZsFZ 2. liga mladší dorast Západ
9. kolo: Skalica - Karlova Ves 30.9., Púchov - Myjava 2:3 (1:2), g. h. E. Harmady, D. Fukna, B. Kočica, PFA ViOn - Levice 1:2, ČFK Nitra - Nové Zámky 6:1, Dun. Streda - Dubnica 3:0, Topoľčany - Jasl. Bohunice 3:0, Horná Nitra - Inter 1:3, Lok. Trnava - Dúbravka 1:1.
1. D.Streda 6 6 0 0 23:2 18
2. Myjava 6 6 0 0 14:2 18
3. PFA ViOn 6 4 0 2 14:5 12
4. Skalica 6 3 2 1 13:5 11
5. Dubnica 6 3 2 1 14:8 11
6. H.Nitra 6 3 1 2 9:8 10
7. ČFK Nitra 6 3 1 2 13:14 10
8. J.Bohunice 6 3 0 3 17:15 9
9. Levice 6 3 0 3 8:11 9
10. L.Trnava 6 2 1 3 4:9 7
11. Púchov 6 2 0 4 12:12 6
12. Inter 6 2 0 4 8:11 6
13. N.Zámky 6 2 0 4 9:15 6
14. Dúbravka 6 1 1 4 6:10 4
15. Karl.Ves 6 1 0 5 6:18 3
16. Topoľčany 6 0 0 6 0:25 0
ZsFZ 4. liga starší dorast Severozápad
9. kolo: Holíč - Boleráz 0:3 (0:2), Plevník - Vrbové 3:1, Dolná Súča - Borčice 0:3, Ilava - Nitr. Rudno 1:1, Nemšová - Nováky 8:0, Bošany - D. Vestenice 3:1, Beluša - V. Kostoľany 0:2, N. Dubnica - Trenč. Stankovce 8:3.
1. Borčice 8 8 0 0 35:4 24
2. Vrbové 8 7 0 1 38:6 21
3. V.Kostoľany 8 7 0 1 32:5 21
4. N.Dubnica 8 5 3 0 28:9 18
5. Plevník 8 4 2 2 21:14 14
6. Bošany 8 4 1 3 16:23 13
7. Nemšová 8 3 3 2 25:11 12
8. N.Rudno 8 3 3 2 16:12 12
9. Beluša 8 3 1 4 13:14 10
10. D.Súča 8 3 0 5 20:19 9
11. Ilava 8 2 2 4 13:22 8
12. Boleráz 8 2 1 5 13:30 7
13. D.Vestenice 8 2 1 5 13:30 7
14. T.Stankovce 8 1 1 6 13:28 4
15. Nováky 8 0 1 7 14:45 1
16. Holíč 8 0 1 7 0:38 1
ZsFZ 5. liga starší dorast Západ
9. kolo: Suchá - Mor. Sv. Ján 1:2 (1:1), g. h. O. Žilka, A. Daniel, Gbely - Mokrý Háj 4:0 (1:0), B. Daniel, D. Kovács, L. Daniel, S. Lánik, Horné Orešany - Jablonica 2:4 (0:1), g. h. P. Mešťánek 3, D. Blaha, Dolný Lopašov - Rohov 1:2 (1:1), g. h. M. Ravas, M. Kadlíček, Kúty - Šaštín 4:0 (1:0), A. Vávra 3, J. Sirka, Kátlovce - Chtelnica 3:0, Dubovany - Trakovice 4:0, Dechtice - Smolenice 3:6.
1. Kúty 8 8 0 0 43:8 24
2. Gbely 8 7 0 1 32:7 21
3. Mor.Sv.Ján 8 7 0 1 34:12 21
4. Rohov 8 6 1 1 30:13 19
5. Suchá 8 5 2 1 25:7 17
6. D.Lopašov 8 4 1 3 15:12 13
7. Šaštín 8 4 0 4 17:20 12
8. Mokrý Háj 8 4 0 4 13:20 12
9. Smolenice 8 3 1 4 23:27 10
10. Kátlovce 8 3 1 4 14:18 10
11. Dubovany 8 2 3 3 12:12 9
12. Dechtice 8 2 0 6 15:26 6
13. Chtelnica 8 1 1 6 11:25 4
14. Jablonica 8 1 0 7 7:26 3
15. Trakovice 8 1 0 7 12:41 3
15. H. Orešany 8 1 0 7 12:41 3
ŽIACI
ZsFZ 2. liga starší žiaci
9. kolo: Skalica - Komárno 3:1 (2:1), g. d. F. Daňhel 3, PFA ViOn - Nováky 11:0, ČFK Nitra - Dubnica 0:1, Topoľčany - Galanta 6:0, Hlohovec - Nové Zámky 2:0, Piešťany - Šaľa 2:1, Lok. Trnava - Sereď 1:0, Partizánske - Pov. Bystrica 4:0.
1. Dubnica 8 8 0 0 45:5 24
2. PFA ViOn 8 7 1 0 37:4 22
3. L.Trnava 8 5 2 1 14:8 17
4. Partizánske 8 4 3 1 24:9 15
5. Piešťany 8 4 2 2 17:17 14
6. Topoľčany 8 4 1 3 18:14 13
7. Galanta 9 4 1 4 22:22 13
8. ČFK Nitra 8 4 0 4 15:13 12
9. Skalica 9 3 2 4 21:17 11
10. Sereď 8 3 2 3 10:17 11
11. N.Zámky 8 3 1 4 10:19 10
12. Komárno 8 3 0 5 13:15 9
13. Hlohovec 8 3 0 5 10:23 9
14. Šaľa 8 1 0 7 10:26 3
15. Nováky 8 0 2 6 4:44 2
16. P.Bystrica 8 0 1 7 8:25 1
ZsFZ 2. liga mladší žiaci
9. kolo: Skalica - Komárno 9:4 (5:2), g. d. M. Vašíček a M. Negrean 3, V. Šúrek 2, M. Valo, PFA ViOn - Nováky 8:0, Topoľčany - Galanta 0:1, Hlohovec - Nové Zámky 3:1, Piešťany - Šaľa 1:6, Lok. Trnava - Sereď 1:3, ČFK Nitra - Dubnica 0:9, Partizánske - P. Bystrica 3:3.
1. Skalica 9 9 0 0 67:15 27
2. Dubnica 8 8 0 0 64:8 24
3. Hlohovec 8 7 0 1 30:13 21
4. PFA ViOn 8 6 0 2 47:11 18
5. Galanta 9 6 0 3 26:14 18
6. N.Zámky 8 4 1 3 35:29 13
7. Partizánske 8 3 1 4 19:41 10
8. P.Bystrica 8 3 1 4 17:41 10
9. Šaľa 8 3 0 5 14:13 9
10. Komárno 8 3 0 5 21:25 9
11. ČFK Nitra 8 3 0 5 13:36 9
12. Topoľčany 8 2 1 5 26:25 7
13. Sereď 8 2 1 5 14:30 7
14. L.Trnava 8 2 0 6 10:20 6
15. Nováky 8 1 1 6 6:56 4
16. Piešťany 8 0 0 8 8:40 0
ZsFZ 3. liga starší žiaci Stred
7. kolo: Gbely - Kúty 10:0 (4:0), J. Škápik 3, D. Šmida 2, E. Tomeček, A. Velický, J. Čelústka, L. Kalay, M. Pivák, Holíč - Borský Mikuláš 0:3 (0:1), J. Osuský 2, D. Meliš, Senica B - Vrbové 1:2 (0:0), g. d. L. Šúrek, PFA B Vráble - ČFK Nitra B 3:0, Šoporňa - Močenok 0:3, Topoľčany B - J. Bohunice 3:1.
1. Vrbové 6 6 0 0 26:3 18
2. Močenok 6 5 0 1 24:6 15
3. Gbely 6 4 0 2 25:8 12
4. J.Bohunice 6 4 0 2 16:10 12
5. B.Mikuláš 6 4 0 2 15:14 12
6. PFA ViOn B 6 3 0 3 16:12 9
7. Holíč 6 2 1 3 4:12 7
8. Senica B 6 2 0 4 24:21 6
9. Topoľčany B 6 2 0 4 7:18 6
10. ČFK Nitra B 6 1 2 3 14:14 5
11. Šoporňa 6 1 0 5 6:26 3
12. Kúty 6 0 1 5 2:35 1
ZsFZ 3. liga mladší žiaci Stred
7. kolo: Gbely - Kúty 1:1 (0:0), V. Krňa - O. Horný, Holíč - Bor. Mikuláš 3:2 (3:0), M. Mráz 2, T. Hurban - J. Beňa, D. Romer, Senica B - Vrbové 3:10 (3:7), g. d. D. Čmarada, D. Dobiáš, T. Kubinský, PFA ViOn B Vráble - ČFK Nitra B 2:0, Šoporňa - Močenok 1:7, Topoľčany B - J. Bohunice 16:0.
1. Vrbové 6 6 0 0 63:5 18
2. Močenok 6 5 0 1 37:12 15
3. ČFK Nitra B 6 4 1 1 21:12 13
4. Gbely 6 4 1 1 17:17 13
5. PFA ViOn B 6 4 0 2 26:18 12
6. Topoľčany B 6 3 0 3 35:16 9
7. Holíč 6 3 0 3 23:20 9
8. Kúty 6 2 2 2 12:19 8
9. Senica B 6 2 0 4 23:32 6
10. B.Mikuláš 6 1 0 5 9:27 3
11. Šoporňa 6 0 0 6 4:37 0
12. J. Bohunice 6 0 0 6 0:55 0
PRÍPRAVKA
ZsFZ MK 5. ročník U 11 sk. C
5. kolo: PFA ViOn - Skalica 2:1, Sereď - ČFK Nitra 10:2, Topoľčany - Močenok 6:3, Hlohovec - Piešťany 6:7, voľno - Levice.
1. PFA ViOn 5 5 0 0 34:10 15
2. Levice 3 3 0 0 21:4 9
3. Piešťany 3 3 0 0 21:13 9
4. Sereď 3 2 0 1 20:15 6
5. Skalica 2 1 0 1 7:5 3
6. Topoľčany 3 1 0 2 19:24 3
7. Hlohovec 4 1 0 3 12:19 3
8. Močenok 5 0 0 5 15:32 0
9. ČFK Nitra 4 0 0 4 4:31 0
ZsFZ MK 4. ročník U 10 sk. C
5. kolo: PFA ViOn - Skalica 6:4, Sereď - ČFK Nitra 5:3, Hlohovec - Piešťany 5:3. voľno - Levice, Močenok.
1. PFA ViOn 4 4 0 0 29:13 12
2. Močenok 4 3 0 1 26:12 9
3. Skalica 3 2 0 1 34:6 6
4. ČFK Nitra 4 2 0 2 19:23 6
5. Hlohovec 4 2 0 2 15:26 6
6. Sereď 3 1 0 2 13:18 3
7. Levice 3 0 0 3 10:29 0
8. Piešťany 3 0 0 3 5:24 0
ZsFZ MK 3. ročník U 9 sk. C
5. kolo: PFA ViOn - Skalica 8:1, Sereď - ČFK Nitra 6:5, Topoľčany - Močenok 7:2, Hlohovec - Piešťany 4:5, voľno - Levice.
1. PFA ViOn 5 5 0 0 61:9 15
2. Piešťany 4 3 0 1 34:20 9
3. ČFK Nitra 4 2 0 2 36:19 6
4. Sereď 3 2 0 1 16:27 6
5. Močenok 5 2 0 3 22:38 6
6. Hlohovec 4 1 1 2 17:24 4
7. Topoľčany 3 1 0 2 17:30 3
8. Levice 3 0 1 2 11:31 1
9. Skalica 3 0 0 3 9:25 0