Zostaň s nami v kontakte: facebook

Šport

Hokejmarket Skalica - majster Slovenska

Hokejbalisti to zmákli, Skalica je premiérovo majster Slovenska

Hokejbalisti Hokejmarket Skalica získali premiérový titul v hokejbale, keď zdolali Kežmarok 3:1 na zápasy.21. máj 2017, o 17:00

Skalickí hokejbalisti proti Kežmarku s mečbalom! Sledujte online prenos

Hokejbalisti Hokejmarket Skalica vedú vo finálovej sérii s Kežmarkom 2:1 na zápasy a už dnes od 13:00 môžu rozhodnúť o premiérovom titule pre mesto trdelníkov.21. máj 2017, o 10:41

Michal Romančík sa teší z druhého gólu Hokejmarket Skalica v 3. finále hokejbalovej extraligy proti Kežmarku. Bude už dnes o majstrovi rozhodnuté?

Skaličania vydreli víťazstvo s Liptovským Mikulášom

Futbalisti Skalice dokázali naplno bodovať s Liptovským Mikulášom a stiahli náskok VSS Košice na šesť bodov.20. máj 2017, o 20:24

FOTOGALÉRIA: Skalica s mečbalom, Petrovič vychytal nulu

Hokejbalisti Skalice sú krôčik od titulu, keď vyhrali tretí duel finále extraligy 2:0.20. máj 2017, o 15:42

Radosť Skaličanov po postupe cez Martin.

Futbalisti v dresoch Senice potvrdili, že aj v poslednom stretnutí dali do zápasu všetko a nakoniec dosiahli jubilejné 100. víťazstvo Senice v najvyššej súťaži.19. máj 2017, o 20:16

Radosť hráčov FK Senica po jedinom góle stretnutia.

Na Skalicu čaká bohatá supersobota - Trdlofest, futbal a finále hokejbalovej extraligy!

Skaličania majú počas soboty naozaj o bohatý program postarané. Už v dopoludňajších hodinách sa rozbehne Trdlofest, hneď poobede budú čakať na vašu podporu hokejbalisti a v podvečerných hodinách sú na rade…19. máj 2017, o 14:38

Martin Daniel, Jaro Martinusík a Milan Rampáček s tešia z gólu.

Senica sa lúči so sezónou? Bude z toho návšteva sezóny? Online prenos FK Senica - Spartak Trnava

FK Senica má v poslednom kole voľno a tak svoj posledný duel odohrá už v 32. kole Fortuna ligy, keď privíta na svojom ihrisku Spartak Trnava.19. máj 2017, o 12:25

Muži HC Tatran Stupava vyhrali v predstihu 1.ligu mužov!

Muži zo Stupavy vďaka skvelému záveru sezóny vybojovali víťazstvo v 1. lige už kolo pred koncom súťaže.16. máj 2017, o 9:08

Ľuboš Hepner - líder mužstva HC Tatran Stupava

Súťaže BFZ a ObFZ BA-vidiek: Rohožník zakopol, Malacky zaváhali doma

V 3. lige zakopol Rohožník v Rovinke a prepustil prvú priečku Interu. Nedarilo sa ani Malackám a česť Záhorákov zachraňovali hráči Lozorna.16. máj 2017, o 8:47

Lopta je tento víkend opäť v strede pozornosti.

Strieborní chlapci „ze Záhorá“, družstvo mladších dorastencov Malacky-Stupava

Vynikajúci úspech dosiahli hádzanári z tímu STAVMAT TJ Strojár Malacky - HC Tatran Stupava, ktorý v celoslovenskej súťaži mladších dorastencov siahli na striebro.16. máj 2017, o 8:21

Mladší dorastenci Malaciek a Stupavy získali striebro na Slovensku.

Druhý májový víkend priniesol najväčší minihádzanársky turnaj v rámci celého Slovenska, turnaj Playminihandball 2017.16. máj 2017, o 8:04

Playminihandball 2017 v Stupave

Súťaže ZsFZ: Holíč víťazne vonku, Gbely rozhodli v samom závere

Holíč si priviezol tri cenné body z Hlohovca. Gbely sa poriadne potrápili doma so Zvončínom a rozhodli až v 90. minúte.16. máj 2017, o 7:36

Súťaže ObFZ Senica: V 6. lige záchranárske práce v plnom prúde

V súťažiach ObFZ Senica pomaly ale isto finišujú všetky súťaže. Kým na čele je pomerne jasno, boje o záchranu naberajú obrátky.16. máj 2017, o 6:41

Zo zápasu 7. ligy ObFZ Senica Kunov - Letničie.

Martinusík gólom v predĺžení vyrovnal stav série vo finále hokejbalovej extraligy

Dramatický druhý duel finále hokejbalovej extraligy rozhodlo opäť predĺženie, tentokrát však prialo Skalici.14. máj 2017, o 15:09

Michal Holaza (Hokejmarket Skalica)

FOTOGALÉRIA: Vicemajster Európy Ján Volko otváral atletickú dráhu v Jablonici

Strieborný z ME Ján Volko si tretry nechával podpisovať od Usaina Bolta, teraz dáva podpisy on.14. máj 2017, o 8:00

Ján Volko pri slávnostnom otváraní atletickej dráhy v Jablonici

FOTO+VIDEO: Seničania v závere potrápili majstrovskú Žilinu, strelili jej dva góly

Seničania v závere strelili dva góly a nakoniec si z ihriska majstrovskej Žiliny vezú tesnú prehru 2:3.13. máj 2017, o 21:12

Obranca Jakub Holúbek z MŠK Žilina, obranca Róbert Pillár z FK Senica, záložník Ivan Santiago Diaz z MŠK Žilina, obranca Branislav Šušolík z FK Senica a obranca Michal Ranko z FK Senica počas zápasu 31. kola časti jarnej časti Fortuna ligy ročníka 2016/2017 medzi MŠK Žilina a FK Senica.

Skaličania rozstrieľali Spišiakov na ich ihrisku 4:0

Skalickí futbalisti síce v prvom polčase v Spišskej Novej Vsi gól nedali, ale v druhom dali štyri a dosiahli pohodlné víťazstvo 4:0.13. máj 2017, o 18:53

Ilustračné foto. Daniel Šebesta a Ján Mizerák (MFK Skalica)