Zostaň s nami v kontakte: facebook

Šport

HK Skalica

Skalicu čaká zápas sezóny, domáci versus žoldáci

V utorok od 18:00 bude skalický zimák dejiskom rozhodujúceho stretnutia o postup do semifinále 1. ligy medzi Topoľčanmi a domácim HK.20. feb 2017, o 17:12

Skaličania v Topoľčanoch prehrali, v nedeľu ich čaká štvrtý duel

Skaličania neodohrali v Topoľčanoch zlé stretnutie akoby napovedala vysoká prehra18. feb 2017, o 21:18

Skalicu prišiel do Topoľčian podporiť aj početný fanklub.

FOTOGALÉRIA: Senica v úvode jari zaskočila lídra zo Žiliny a získala tri body

V úvodnom jarnom stretnutí privítala vynovená Senica lídra zo Žiliny.18. feb 2017, o 17:32

Radosť Seničanov po druhom góle Daniela Turynu.

Hokejbalisti Skalice prehrali v otváracom stretnutí jarnej časti z obhajcom titulu z Martina.18. feb 2017, o 15:55

V zápase Hokejmarket Skalica - Martin nebolo núdza o dramatické okamihy.

Predligový rozhovor s asistentom trénera FK Senica Michalom Ščasným

Zimná prestávka ubehla ako voda a na FK Senicu čaká ostrý štart aspoň podľa papierov do jarnej časti. Pred prvým stretnutím sme sa porozprávali s asistentom trénera Michalom Sčasným.18. feb 2017, o 8:35

Trénerská dvojica FK Senica Miroslav Mentel (vľavo) a Michal Ščasný.

V nepríjemnom počasí tesná prehra Skalice s Baníkom Ostrava

Skaličania si v rámci prípravy odskočili na Moravu, kde odohrali prípravný duel s Baníkom Ostrava.17. feb 2017, o 14:51

Prípravné stretnutie Baník Ostrava - MFK Skalica.

Najslabším článkom skvelého štvrťfinále Skalica - Topoľčany rozhodca Fridrich

V prvej polovici týždňa sa rozbehli štvrťfinálové súboje a Skalica mala šťastie na to, že doma v prvých dvoch dueloch privítala Topoľčany.16. feb 2017, o 12:37

Rozhodca Vladimír Fridrich vysvetľuje trénerovi Ľubomírovi Hurtajovi tresty pre hráčov Topoľčian.

Spovedali sme predsedu Tibora Velického z TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves.16. feb 2017, o 7:05

TJ Lakšárska Nová Ves

V Skalici aj druhá štvrťfinálová dráma pre domácich, rozhodol Vaškovič

Aj druhé štvrťfinálové stretnutie play-off 1. ligy medzi Skalicou a Topoľčanmi musel rozhodnúť nadstavený čas a opäť sa tešili domáci hokejisti.15. feb 2017, o 22:08

Skaličania sa tešia z tretieho gólu, ktorý strelil Ľubo Vaškovič.

Hodnotíme 8. ligu ObFZ Senica: TJ Osuské - Ľuboš Svatík: „Výsledky neodzrkadľujú hru nášho mužstva“

Priestor k zhodnoteniu jesennej časti dostal v týždenníku MY Záhorie aj zástupca futbalového klubu z Osuského Ľuboš Svatík.15. feb 2017, o 11:18

TJ Osuské

FOTOGALÉRIA: Skaličania v napínavej prestrelke na úvod play-off zdolali Topoľčany, hrdinom v predĺžení Kňazev

Ani najlepší scenárista by nevymyslel scenár prvého štvrťfinále play-off 1. hokejovej ligy medzi Skalicou a Topoľčanmi, ktoré rozhodol až Kňazev v predĺžení.14. feb 2017, o 21:56

Skalickí fanúšikovia vytvorili svojim pravé domáce prostredie.

Tlačová konferencia FK Senica v znamení otvorenosti a dobrej nálady

Napriek tomu, že v Senici nie je práve ideálna situácia, tréner mužstva Miroslav Mentel a kapitán Michal Šulla sa k jarnej časti stavajú čelom.14. feb 2017, o 16:04

Michal Šulla počas tlačovej konferencie.

Hokejisti Senice sa doma rozlúčili prehrou

Hokejisti HK 91 Senica odohrali posledný domáci duel, keď na svojom ľade privítali počas play-out KMH Budapešť. Pri rozlúčke s domácimi fanúšikmi sa im nepodarilo streliť ani gól a prehrali 0:5.13. feb 2017, o 14:03

HK 91 Senica – KMH Budapešť

Holíč rozobral Partizánske už v úvodnom polčase a udržal si vedúcu priečku pred Levicami

Basketbalisti Holíča potvrdili úlohu favorita a v poslednom domácom zápase urobili radosť svojim fanúšikom, ktorí v hojnom počte prišli povzbudiť svojich hráčov.13. feb 2017, o 13:52

Ilustračné foto MSK BO Holíč

Florbalisti Skalice zdolali Žilinu a priblížili sa play-off

V 19. kole nastúpili Skaličania na domácej palubovke proti Žiline a po zisku troch bodov sú o krok bližšie k vyraďovacím bojom.13. feb 2017, o 13:21

FBC Skalica vs FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 9:5 (3:2, 3:2, 3:1)

Štartuje play-off 1. hokejovej ligy: Skalicu čakajú už na Valentína Topoľčany

A je to tu! Po základnej časti, ktorá bola v podstate predohrou, nastáva najdôležitejšie obdobie hokejovej sezóny a ním je play-off.13. feb 2017, o 12:50

Budú sa takto tešiť hokejisti Skalice v zápasoch s Topoľčanmi aj v play-off?

FOTOGALÉRIA: PD Dojč v trháku, kanonáda Alchemu

V 12. kole 1. senickej futsalovej ligy zaváhali Štramáci s Alcatrasom, čo využil PD Dojč a dostal sa do dvojbodového trháku.11. feb 2017, o 17:37

Úvodný gól Gabriela Trubirohu z Altrasu v zápase Alcatras - Štramáci.

Nasledujúce články

1. FAŠIANGY: Slovácko-záhorácky fašank/fašang vymysleli Moraváci 56
  2. Skalicu čaká zápas sezóny, domáci versus žoldáci 55
  3. Skaličania v Topoľčanoch prehrali, v nedeľu ich čaká štvrtý duel 46
  4. FOTOGALÉRIA: Senica v úvode jari zaskočila lídra zo Žiliny a získala tri body 34
  5. Akcie a podujatia na Záhorí 20
  6. Predligový rozhovor s asistentom trénera FK Senica Michalom Ščasným 17
  7. Hodnotíme 7. ligu ObFZ Senica: Lakšárska Nová Ves - Tibor Velický: „Máme len prípravku. Len vďaka obetavosti trénera a rodičov“ 15
  8. V nepríjemnom počasí tesná prehra Skalice s Baníkom Ostrava 14
  9. SENICA: Stále hľadajú nových policajtov 12
  10. FOTOGALÉRIA: Hokejmarket Skalica na úvod jari v repríze finále nestačil na Martin 11